HİZMETLERİMİZ

NELER YAPIYORUZ

 

Başta finans olmak üzere, farklı sektörlerdeki şirketlere ihtiyaçları doğrultusunda sistem entegrasyon projeleri, sistem desteği, lisanslama, bakım hizmetleri, yazılım geliştirme, proje yönetimi ve danışmanlık süreçlerini de kapsayacak hizmetler sunmaktadir.

Sistem Altyapı Hizmetleri

Bir işletmenin ihtiyacı olan bütün bilgi teknolojileri altyapısının tasarlanması ve kurulması konusunda hizmet vermektedir. Konularında uzman ekiplerimizce altyapı tasarımlarının planlaması ve uygun maliyete sahip gerekli teknolojilerin kullanılmasıyla kararlı, sağlam ve uzun vadeli çözümler sağlanılmaktadır.

Dış Kaynak Kiralama Hizmeti

Kuruluşların gereksinim duydukları iş süreçlerini kendi dışında uzman bir kuruluşa emanet etmesi sayesinde, kurum içi iş bölümü uzman kurumlara aktarılmakta ve bu şekilde iş yoğunlugu yaşayan firma etkin bir maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Firma ise tamamen kendi sektöründe uzmanlaştığı konular üzerine eğilebilmekte, iş verimliliğini üst seviyelere çıkarabilmektedir.

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Kuruluşundan itibaren öncelikle finans sektörü için geliştirdiği çözümlerle yazılım geliştirme alanında hizmet veren YAZ; Temel Bankacılık, İş Süreçleri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Risk Yönetimi, Veri Ambarı, İş Zekası ve Alternatif Dağıtım Kanalları alanlarında yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Lisans Hizmetleri

YAZ Bilgi Sistemleri olarak müşterilerimize doğru lisanslama konusunda danışmanlık, ürün temini ve entegrasyon hizmetleri sağlamaktayız. Lisanslama projelerimizde en temel amacımız müşterilerimize minimum maliyet ile maksimum fayda sağlamaktır.