SİSTEM VE ALTYAPI HİZMETLERİMİZ

SİSTEM VE ALTYAPI HİZMETLERİ

İşletme bünyesindeki sistem ve altyapı sunucularının yedekli yapısı ön planda tutularak donanım ve yazılım kurulumu, konfigürasyon ve kapasite planlanması, performans analizi, olağanüstü durum planlanması ve izleme sistemlerine entegrasyonu sağlanmaktadır.

 
 

AĞ VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Network alanında Network Mimarisi Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir.

VERİ DEPOLAMA & YEDEKLEME HİZMETLERİ

YAZ Bilgi Sistemleri, şirket verilerinin birden fazla veri depolama ünitesi ve farklı protokoller kullanılarak erişilebilirliğinin farklı teknolojilerle yönetilebilmesinin sağlanması konusunda hizmet vermektedir. Sistemleri herhangi bir kriz durumuna karşı yedekli yapıda konumlandırıp, iş sürekliliği sağlamaktadır.

 
 

UYGULAMA SUNUCULARI HİZMETLERİ

İşletme bünyesinde bulunan tüm iş kritik uygulamaların iş sürekliliği kapsamında kurulum ve konfigürasyonlarının yapılması, kapasite planlaması, performans analizi, disaster planlaması ve izleme sistemlerine entegrasyonu gibi konularda hizmet vermektedir. Sistemler üzerinde yüksek hakimiyete sahip alanında uzman kişilerce müşteri odaklı yaklaşımlar sunar ve güçlü altyapı hizmeti sağlanır.

VERİTABANI YÖNETİM HİZMETLERİ

Kritik kararların dayandığı bilgilere ev sahipliği yapan veritabanı sistemlerinin sorunsuz, hızlı ve kesintisiz hizmet verebilir durumda olması operasyonlarınızın etkili ve başarılı bir şekilde sürdürülebilmesi için hayati önem taşır. YAZ Bilgi Sistemleri, Veritabanı Yönetim Hizmetleri ile müşterilerinin daima kolay erişilebilen, hızlı, güvenilir ve doğru veritabanı sistemlerine sahip olmasını sağlar.