YAZILIM GELİŞTİRME ÇÖZÜMLERİMİZ

MOBİL UYGULAMALAR

Android, iOS ve Windows Phone gibi en çok tercih edilen mobil platformlar üzerinde, her türlü ihtiyaca özel akıllı telefon uygulamaları geliştirmekteyiz.Özellikle Finans sektöründe yer mobil bankacılık hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize inovatif çözümler sunuyoruz.

 
 

WEB UYGULAMALARI

Sizler için yaratıcı çözümleri ve kolay kullanımıyla, ürettiğimiz web uygulamalarımızı iş takibi ve gelir arttırmak amacı ile kullanabilirsiniz. Sizlerle bir araya gelip işinizi kolaylaştıracak ve bir adım öne taşıyacak web uygulamalarımızı planlayabiliriz.

BANKACILIK UYGULAMALARI

Dijital dönüşüm sektörlerin iş yapış şekillerini yeni baştan tanımlıyor.
Finans sektörü de bu dönüşümün tam merkezinde ve bilişim teknolojilerinde yaşanan her gelişim sektörü şekillendirmeye devam edecek.
Gerek teknoloji hizmetlerimiz, gerekse uygulama katmanındaki çözümlerimiz ve konusunda uzman çalışanlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyor ve sektöre hareket katmaya devam ediyoruz. YAZ Bilgi Sistemleri, şirket verilerinin birden fazla veri depolama ünitesi ve farklı protokoller kullanılarak erişilebilirliğinin farklı teknolojilerle yönetilebilmesinin sağlanması konusunda hizmet vermektedir. Sistemleri herhangi bir kriz durumuna karşı yedekli yapıda konumlandırıp, iş sürekliligi sağlamaktadir.

 
 

DÖKÜMAN YÖNETİM SİSTEMİ

Bir kuruma ait tüm belgelerin elektronik ortamda güvenli bir şekilde muhafaza edilerek, döküman üzerindeki tüm değişikliklerin kayıt altına alındığı, kapsamlı bir yetkilendirme alt yapısıyla dökümanlara erişimin sağlandığı elektronik bir döküman arşiv uygulamasıdır.

RAPORLAMA VE CRM UYGULAMALARI

Doğru kararları, zamanında ve tam olarak alabilmek için doğru veri modeli ile oluşturulmuş tam verilere sahip olunması gerekir. YAZ Bilgi Sistemleri, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle ve “Bilgi Güçtür.“ felsefesiyle hareket ederek kurumların Veri Ambarı, CRM ve Raporlama konusundaki ihtiyaçlarini en optimum çözümler üreterek karşılar.