+90 0212 288 53 73

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü,Teknoloji Geliştirme Bölgesi, A2 Blok,No:Z02,Esenler/İSTANBUL

Ağ ve Güvenlik Hizmetleri

Network alanında Network Mimarisi Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir.

Misyonumuz
Misyonumuz

Veri Depolama & Yedekleme Hizmetleri

YAZ Bilgi Sistemleri, şirket verilerinin birden fazla veri depolama ünitesi ve farklı protokoller kullanılarak erişilebilirliğinin farklı teknolojilerle yönetilebilmesinin sağlanması konusunda hizmet vermektedir. Sistemleri herhangi bir kriz durumuna karşı yedekli yapıda konumlandırıp, iş sürekliliği sağlamaktadır.

Uygulama Sunucuları Hizmetleri

İşletme bünyesinde bulunan tüm iş kritik uygulamaların iş sürekliliği kapsamında kurulum ve konfigürasyonlarının yapılması, kapasite planlaması, performans analizi, disaster planlaması ve izleme sistemlerine entegrasyonu gibi konularda hizmet vermektedir. Sistemler üzerinde yüksek hakimiyete sahip alanında uzman kişilerce müşteri odaklı yaklaşımlar sunar ve güçlü altyapı hizmeti sağlanır.

Misyonumuz
Misyonumuz

Veritabanı Yönetim Hizmetleri

Kritik kararların dayandığı bilgilere ev sahipliği yapan veritabanı sistemlerinin sorunsuz, hızlı ve kesintisiz hizmet verebilir durumda olması operasyonlarınızın etkili ve başarılı bir şekilde sürdürülebilmesi için hayati önem taşır. YAZ Bilgi Sistemleri, Veritabanı Yönetim Hizmetleri ile müşterilerinin daima kolay erişilebilen, hızlı, güvenilir ve doğru veritabanı sistemlerine sahip olmasını sağlar.

back to top

Sizi Arayalım

lets-call-you-icon

İletişime Geçin

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.