+90 0212 288 53 73

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü,Teknoloji Geliştirme Bölgesi, A2 Blok,No:Z02,Esenler/İSTANBUL

Mobil Uygulamalar

Android, iOS ve Windows Phone gibi en çok tercih edilen mobil platformlar üzerinde, her türlü ihtiyaca özel akıllı telefon uygulamaları geliştirmekteyiz. Özellikle Finans sektöründe yer mobil bankacılık hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize inovatif çözümler sunuyoruz.

Misyonumuz
Misyonumuz

Web Uygulamaları

Sizler için yaratıcı çözümleri ve kolay kullanımıyla, ürettiğimiz web uygulamalarımızı iş takibi ve gelir arttırmak amacı ile kullanabilirsiniz. Sizlerle bir araya gelip işinizi kolaylaştıracak ve bir adım öne taşıyacak web uygulamalarımızı planlayabiliriz.

Bankacılık Uygulamaları

Dijital dönüşüm sektörlerin iş yapış şekillerini yeni baştan tanımlıyor. Finans sektörü de bu dönüşümün tam merkezinde ve bilişim teknolojilerinde yaşanan her gelişim sektörü şekillendirmeye devam edecek. Gerek teknoloji hizmetlerimiz, gerekse uygulama katmanındaki çözümlerimiz ve konusunda uzman çalışanlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyor ve sektöre hareket katmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz
Misyonumuz

Döküman Yönetim Sistemi

Kritik kararların dayandığı bilgilere ev sahipliği yapan veritabanı sistemlerinin sorunsuz, hızlı ve kesintisiz hizmet verebilir durumda olması operasyonlarınızın etkili ve başarılı bir şekilde sürdürülebilmesi için hayati önem taşır. YAZ Bilgi Sistemleri, Veritabanı Yönetim Hizmetleri ile müşterilerinin daima kolay erişilebilen, hızlı, güvenilir ve doğru veritabanı sistemlerine sahip olmasını sağlar.

Raporlama ve CRM Uygulamaları

Doğru kararları, zamanında ve tam olarak alabilmek için doğru veri modeli ile oluşturulmuş tam verilere sahip olunması gerekir. YAZ Bilgi Sistemleri, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle ve “Bilgi Güçtür.“ felsefesiyle hareket ederek kurumların Veri Ambarı, CRM ve Raporlama konusundaki ihtiyaçlarini en optimum çözümler üreterek karşılar.

Misyonumuz
back to top

Sizi Arayalım

lets-call-you-icon

İletişime Geçin

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.